Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 1 apartament z dużym tarasem i przepięknym widokiem bezpośrednio na ocean oraz 4 pokoje standardowe zlokalizowane w budynku głównym.
Oferujemy także możliwość zamieszkania w oddzielnych willach zlokalizowanych w otoczeniu egzotycznego ogrodu, są to: 2 wille jednopokojowe o powierzchni 45 m2 z własnymi tarasami oraz 1 willa dwu pokojowa (sypialnia i salon) o powierzchni blisko 100 m2 z własnym tarasem oraz niewielkim indywidualnym basenem.

Wszystkie pokoje, apartamenty oraz wille zostały umeblowane w stylu suahili lub afrykańskim z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, takie jak mahoniowa stolarka okienna czy też meble z lokalnego drewna, ręcznie rzeźbione.

W łazienkach zamiast kafli ułożone zostały szlifowane płyty koralowca. Łazienki są przestronne z otwartymi prysznicami w formie deszczownicy.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, lodówki oraz sejfy. Telewizory wraz z pakietem telewizji satelitarnej znajdują się jedynie w apartamencie, willi dwu pokojowej oraz w holu głównym

Dostęp do bezprzewodowego internetu zapewniony jest na terenie całego hotelu.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hotelsonrisa.pl/pl/pokoje#sigFreeIdc9565cfda0

tensunitdepot.com