Oferty Specjalne

Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych Gości , przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety specjalne , łączące odpoczynek u nas w Hotelu Sonrisa z safari , oraz wycieczkami do ciekawych obiektów . Państwo – ze swej strony musicie wykupić jedynie przelot do Mombasy oraz ubezpieczenie , a my na miejscu w Kenii , wspólnie z zaprzyjaźnionymi i doświadczonymi organizatorami safari zajmiemy się całą resztą . W zależności od tego czy zechcą Państwo spędzić z nami w Kenii 7 czy 14 dni relaksu , przygotowaliśmy odpowiednio dwa pakiety : Afrykański Tydzień oraz Kenia w Pigułce .
- Afrykański Tydzień (7 noclegów):w cenie 1.000 USD od osoby ; proponujemy zakwaterowanie w Hotelu Sonrisa z pełnym wyżywieniem (śniadania , lunche ,kolacje , kawa , herbata ,woda mineralna niebutelkowana), dwudniowe safari do Parku Tsavo East (jeden nocleg w lodgu na terenie parku Voi Safari Lodge), jednodniową wycieczkę do podwodnego parku Kisite oraz transfer na i z lotniska . Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zapewnienia na safari opieki polskojęzycznego pilota .
- Kenia w Pigułce (14 noclegów):w cenie 2.800 USD od osoby ; przygotowaliśmy dla Państwa 9-cio dniową objazdową wycieczkę rozpoczynającą się od zwiedzania Mombasy , skąd wyruszymy na safari do najpiękniejszych i najpopularniejszych parków narodowych . Będziemy podziwiać afrykańską florę i faunę w Parku Tsavo East , Tsavo West , Amboseli , Masaj Mara oraz Naivasha . Będąc w Parku Naivasha poza porą deszczową (za dodatkową opłatą) będzie istniała możliwość zorganizowania wycieczki do Hell’s Gate Park. W dziewiątym dniu , w Nairobi zakończymy wycieczkę , skąd będą mieli Państwo zapewniony przelot do Diani Beach oraz transfer do Hotelu Sonrisa . Następnych pięć dni spędzicie Państwo w naszym hotelu , korzystając z pełnego wyżywienia (śniadania , lunche , kolacje , kawa , herbata , woda mineralna niebutelkowana), relaksując się na plaży , oraz biorąc udział w jednodniowej wycieczce do podwodnego parku Kisite . Szczegółowy plan wycieczki zostanie dostosowany do godzin przylotu Państwa do Mombasy i może obejmować nocleg w Mombasie lub dodatkowy – w Hotelu Sonrisa , bez wpływu na cenę pakietu .

Oferty specjalne ważne są do 30 listopada 2015 roku i skierowane są do minimum dwóch osób , które będą zajmowały wspólnie jeden dwuosobowy pokój . W trakcie safari do Państwa dyspozycji będzie van bez klimatyzacji z otwieranym dachem . Istnieje możliwość zamiany vana na jeepa – za dodatkową opłatą . W hotelach /lodgach/, campach na safari zapewniamy pełne wyżywienie lub posiłki na wynos .
Cena nie obejmuje opłaty wizowej , napojów innych niż wymienione w ofercie , oraz dodatkowych usług .

tensunitdepot.com