O Hotelu

Sonrisa – to kameralny hotel, przepięknie położony przy samej plaży nad Oceanem Indyjskim, w niewielkiej odległości od wczasowej miejscowości Diani Beach, ale na tyle blisko, że w krótkim czasie można dotrzeć do centrum. Jest to wyjątkowe miejsce dla tych gości, którzy cenią sobie prywatność, spokój, minimalizm w wystroju w połączeniu z funkcjonalnością i komfort. To wszystko, łącznie z afrykańskim klimatem, widokiem na turkusowy ocean, zapachami Afryki - stwarza atmosferę do kontemplacji i relaksu, a także pozwala osiągnąć cudowny wewnętrzny spokój i zespolenie z naturą.

Architektura hotelu – to oryginalne połączenie różnych stylów. Obok oczywistych afrykańskich, można dostrzec wpływ kultury swahili, kolonialnej, a także arabskiej. Na każdym kroku natrafiamy na unikalne dekoracje z naturalnych materiałów, takich jak włókno kokosa czy kamień koralowca; podłogi niro wykonane są z lokalnej mieszanki cementu i wapna. Kolekcja masek i ozdób wyeksponowanych w hotelu – to zbiory pochodzące z krajów całej Afryki.

Specyficznego kolorytu, temu niezwykłemu miejscu nadają barwy: biała i pomarańczowa – doskonale wpisujące się w otaczającą przyrodę. Biel – stwarza odczucie świeżości, czystości, dodatkowo podkreśla duże, otwarte przestrzenie stwarzające wrażenie nieograniczonej wolności. Pomarańcz – silnie z bielą kontrastujący – to energia i radość!
Panuje tutaj domowa, nieformalna atmosfera. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa obsługa chętnie spełnia życzenia gości: przygotowuje stolik na plaży pod palmami, koktajl – na tarasie z widokiem na kilkusetletnie baobaby, w promieniach cudownie zachodzącego afrykańskiego słońca i inne.

Nasz hotel składa się z budynku głównego w którym, na pierwszym piętrze mieści się pięć pokoi, a na parterze – restauracja. W ogrodzie znajdują się trzy wille oraz bar. Do dyspozycji gości jest piękny , duży basen, z którego rozpościera się urzekający widok na plażę i turkusowy ocean. Na niewielkim klifie przygotowaliśmy specjalne miejsce , w którym można skorzystać z masażu wykonywanego przez tutejszych specjalistów, słuchając jednocześnie szumu palm i oceanu.
Sonrisa – to wymarzone miejsce, w którym można wspaniale odpocząć, odkryć wyrafinowane, ale i subtelne piękno Afryki i delektować się nim. Tutaj trzeba i warto wracać! Zapraszamy.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.hotelsonrisa.pl/pl/o-hotelu#sigFreeId51ded5c902

 

tensunitdepot.com